Trzeci dzień targów EuroGastro: Wyróżnienia dla Innowacji i Doskonałości

EuroGastro, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży gastronomicznej, weszło w swój trzeci dzień z ogromnym rozmachem i entuzjazmem. Tego dnia na pierwszy plan wysunęły się nie tylko nowinki kulinarne, ale także wyjątkowe osiągnięcia i innowacje w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Centralnym punktem trzeciego dnia targów było uroczyste wręczenie kolejnych nagród targowych, które stanowią uznanie dla najbardziej wybitnych osiągnięć wystawców. Prezes Krajowej Izby Targowej, Pan Dariusz Drąg, osobiście dokonał uroczystego wręczenia medali w czterech kluczowych kategoriach: premiera targowa, produkt targowy, ekspozycja targowa oraz innowacyjność.

W kategorii „Premiera targowa” wyróżnienie otrzymało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni oraz firma Unox.

Natomiast medal za „Produkt targowy” wręczono firmom Litex oraz Multi Gastro.

W kategorii „Ekspozycja targowa” wyróżniono stoisko firmy SCM za kreatywność w prezentacji ich asortymentu, przyciągające uwagę odwiedzających i pozostawiające trwałe wrażenie.

Nie mniej znaczące były wyróżnienia w kategorii „Innowacyjność”, które otrzymały firmy: Leven Group, Winterhalter Gastronom Polska, Komat, LOFRA/GastroProdukt Professional.

Ostatniego dnia dziennikarze ze studia targowego kontynuowali swoją pracę, przeprowadzając wywiady z przedstawicielami wyróżnionych firm. To doskonała okazja nie tylko do bliższego poznania nagrodzonych produktów i rozwiązań, ale także do dyskusji na temat przyszłości branży gastronomicznej i jej wyzwań.

Trzeci dzień targów EuroGastro okazał się nie tylko czasem uhonorowania osiągnięć, ale także inspirującą platformą do wymiany myśli i doświadczeń, wskazującą kierunek dla dalszego rozwoju gastronomii.

REKOMENDACJE WYSTAWCÓW