Warsaw Academy of Pastry Arts by Sempre

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Stwórzmy sztukę razem, uczyńmy ten świat słodszym!

Słowo “cukiernik” staje się nie tylko nazwą zawodu, ale także twórcy, a nawet artysty, niejednokrotnie stawianym na równi ze sławnymi osobistościami np. mody.

W ciągu ubiegłych dekad, cukiernictwo przebyło drogę od zaspokajania zmysłu smaku, do formy wyrażania siebie, swojej kreatywności, kompozycji i koloru. W naszej akademii nabędziesz umiejętność przenoszenia smaku poprzez różne formy, tekstury i kompozycje wizualne. Mamy nadzieję, że zagłębiając się w świat wiedzy o cukiernictwie odkryjesz własną siłę i osobowość twórczą.

Programy Akademii dedykowane są do wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw cukiernictwa jak również zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje w tworzeniu nowoczesnych deserów, wyrobów cukierniczych i czekoladowych. Głównym kierunkiem będzie łączenie klasycznych smaków i tekstur z nowymi trendami w cukiernictwie oraz profesjonalne szkolenia z zakresu produkcji lodów rzemieślniczych. W ofercie Akademii znajdą się również specjalistyczne kursy tworzenia artystycznych dekoracji w stylu angielskim, rzeźb z czekolady i karmelu.