Euro Gastro to wydarzenie specjalistyczne, skupiające się stricte na branży gastronomicznej. Nadchodząca edycja targów odbędzie się w dniach 05-07.04.2021. Szeroka gama tematyczna pozwoli odnaleźć się wystawcom z każdej specjalizacji sektora gastronomicznego.

Wydarzenie łączy skalę i profesjonalizm organizacji Ptak Warsaw Expo z partnerami branżowymi, wystawcami, wśród których znajdują się czołowi przedstawiciele sektora, a także wykwalifikowana kadra i eksperci. Daje to solidne fundamenty, które pozwolą na realizację wydarzenia na najwyższym poziomie. Euro Gastro to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego profesjonalisty z branży. Tworzymy inicjatywę mające realny wpływ na rozwój i zagraniczną ekspansję polskich przedsiębiorstw.

Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorstwa oferujące produkty i rozwiązania, mające zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu gastronomicznego takie jak:
• Wyposażenie zaplecza kuchennego: sprzęt, meble i akcesoria, środki czystości, odzież
robocza, systemy komputerowe i usługi konsultacyjne
• Piekarstwo, cukiernictwo i lodziarstwo, sprzęt, akcesoria, świeże i mrożone produkty,
półprodukty oraz dodatki do wypieków i deserów
• Żywność i napoje dla gastronomii, świeże i mrożone produkty, półprodukty oraz
dodatki do potraw i napoi
• Kawa: producenci i dystrybutorzy kawy, sprzęt i akcesoria do parzenia, dodatki do
kawy, porcelana, szkło i naczynia jednorazowe, serwis i usługi szkolenia
• Wyposażenie sal restauracyjnych i barów: meble i elementy dekoracji wnętrz,
zastawa i bielizna stołowa, tekstylia, zabezpieczenia, nowe technologie
• Drink & bar: alkohole mocne, wina, nalewki, piwa, sprzęt i akcesoria, produkty i
półprodukty niezbędne do przyrządzania drinków

Międzynarodowe Targi Euro Gastro to miejsce interesów i dialogu lokalnych i globalnych przedsiębiorstw. To unikalna okazja do poznania szerokiej oferty asortymentu, ale i na wymianę doświadczeń i zyskanie cennej wiedzy o trendach i innowacjach na rynku branży gastronomicznej. Wydarzenie okraszone jest w konferencje, dyskusyjne oraz seminaria.

Bezpłatnie skorzystasz z Hosted Buyers – specjalnego programu stworzonego po raz pierwszy w Polsce. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Odwiedź Euro Gastro i wypromuj swój biznes jak nigdzie indziej!

Spotkajmy się na targach!