PERNIGOTTI

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Maestri Gelatieri Italiani – opowiada całkowicie włoską historię, stworzoną z miłości do lodów i szacunku dla tradycji.

Wartość naszej historii – urodzony w maleńkim rodzinnym warsztacie dzisiaj jesteśmy firmą referencyjną wysokiej klasy lodów na całym świecie , zdolną zapewnić każdemu klientowi naszą jakość i unikalną wiedzę. Kierujemy się naszymi wartościami, które czynią Pernigotti Maestri Gelatieri wyjątkową rzeczywistością. Dzięki ciągłym poszukiwaniom najlepszych surowców i doborowi nowoczesnych systemów produkcyjnych, osiągamy najwyższe wyniki dla lodów i lodów rzemieślniczych. Tradycja i jakość

Dziś jesteśmy doskonałością lodów rzemieślniczych, które są w stanie zapewnić każdemu klientowi wyjątkową wiedzę fachową. Nasza dogłębna znajomość włoskich tradycji gelato , ich historii i ewolucji jest jedną z naszych najcenniejszych wartości, która kieruje każdą podejmowaną przez nas decyzją, od procedur produkcyjnych po badania najlepszych surowców, od wyboru dostawców po analizę rynku, w aby oferować tylko to, co najlepsze i być idealnym partnerem dla każdego klienta. W ten sposób możemy zaoferować produkty o absolutnej jakości , gwarantując najlepsze półprodukty i składniki do lodów i ciastek.

Wyjątkowość i kompetencje – traktujemy przeszłość jako źródło inspiracji, przekształcając jej sekrety w nowoczesne koncepty gelato, tworząc świat, w którym tradycja i innowacja są kluczem do osiągnięcia niezrównanej jakości produktów. To jest powód, dla którego nasza marka zawsze była i zawsze będzie bezkonkurencyjna, reprezentując włoskie lody na całym świecie dzięki kompetencjom tych, którzy na co dzień pracują obok klienta z uwagą i odpowiedzialnością, dostarczając ekskluzywne produkty i asortymenty, aby każdy Tworzenie lodów i ciast to wyjątkowe przeżycie. Doświadczenie, które dzisiaj patrzy w przyszłość, dzięki nawiązaniu nowego partnerstwa z Grupą Casa Optima . Najlepszy wybór, aby nasza marka była gwarancją sukcesu.