Zabudowa indywidualna

Zabudowa indywidualna

 

Od wielu lat współpracujemy z firmami wykonującymi zabudowę indywidualną dla naszych klientów. Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić Państwu usługi tych firm. Efekty ich działań są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa. Zachęcamy do kontaktu.

Berrylife

Berrylife specjalizuje się w rozwiązaniach multimedialnych na potrzeby reklamy, edukacji i rozrywki. Zapewnia kompleksową obsługę multimedialną targów, konferencji, realizuje multimedialne instalacje, zarówno stałe, jak i czasowe. Wykorzystuje nowoczesne technologie, tworząc niezapomniane, intrygujące realizacje. Od początku istnienia spółki rozwijany jest dział kreatywny, w którym powstają filmy 360, animacje, wizualizacje, doświadczenia VR i aplikacje AR.

W odpowiedzi na najczęstsze problemy organizatorów przestrzeni firmowych na targach przygotowaliśmy ofertę stoisk modułowych SHOWCASE, która gwarantuje: atrakcyjność wizualną, szybkość realizacji, konkurencyjność cenową oraz pełną obsługę techniczną. Dopasujemy zabudowę targową do dowolnej przestrzeni w zamówionym przez Ciebie metrażu i wyposażymy stoisko we wszystkie potrzebne elementy – meble, urządzenia interaktywne, dodatki dekoracyjne. Kluczowym elementem pakietu jest wielkoformatowy ekran LED, który ożywi Twoje stoisko i przyciągnie uwagę zwiedzających

Łukasz Szoka
Berrylife spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa | ul. Podole 60, 30-394 Kraków | 794 000 967 | lukasz@berrylife.pl

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizujemy zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Nasz potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m2 powierzchni. Naszą specjalnością są „stoiska pod klucz”. Oferujemy oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez nas stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizujemy stoiska według projektów opracowanych przez naszych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektujemy i wykonujemy stoiska niekonwencjonalne, a także zapewniamy komplet usług towarzyszących targom. Naszą ambicją stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy.

Jolanta Sujecka
ul. Rzymska 13/19 lok.2, 03-976 Warszawa | tel. 022 617 41 91 wew.107 | jsujecka@psp.com.pl

OMDEXPO SP. J.

Firma OMDEXPO SP. J. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw lub innych prezentacji.

Działamy kompleksowo:

  • tworzymy koncepcje wizualne oraz projekty architektoniczne
  • opracowujemy projekty branżowe: budowlane, elektryczne, sanitarne (wod-kan) oraz wykonujemy prace z nimi związane
  • projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technologii
  • tworzymy reklamy
  • organizujemy odbiór.
Beata Trawińska
ul. Tużycka 8 lok. 6, 02-683 Warszawa | tel. 501 080 708 | beata@omdexpo.pl

WIP-EXPO usługi Wystawiennicze

WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych.Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów. WIP-EXPO specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk wystawienniczych.Nasze usługi cechuje wysoki poziom techniczny, konsekwencja w dbałości o detale oraz konkurencyjność cenowa. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży wystawienniczej. Nasze prace zostały wielokrotnie wyróżnione nagrodami i certyfikatami. Największą nagrodą dla nas jest uznanie naszych klientów.

Monika Zalewska
ul. Wróbla 10/21, 02-736 Warszawa | tel. 695 303 334 | m.zalewska@wipexpo.pl

Zobacz także