Program 2018

I dzień targów – 21 marca (środa), godz. 10.00 – 17.00

 

10.00 – 17.00 10. Olimpiada Kawy®

Strefa kawy i wina

Organizatorzy: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

Jest to dziesiąta edycja zawodów dla młodych talentów Barista w Polsce, które reprezentują jedną z największych i najważniejszych regularnych eventów kawowych roku!

 

10.00 – 17.00 CHEF Culinary Cup – edycja 2018

Strefa konkursowa

Organizator: Nestlé Polska S.A.

Konkurs Nestle Professional organizowany jest pod patronatem Jerzego Pasikowskiego, który jest jednocześnie przewodniczącym składu Jury. CHEF Culinary Cup stanowi wspaniałą okazję do pokazania swojego kunsztu kulinarnego przez zawodowych kucharzy. Kluczowym elementem dania każdego z finalistów będzie jeden z produktów nowej marki CHEF, stworzonej przez Szefów Kuchni dla Szefów Kuchni.

 

10.00 – 17.00 „Gotujemy z najlepszymi”

Stoisko Selgros Cash&Carry i Transgourmet B-2

Organizator: Selgros Cash&Carry i Transgourmet

 

10.15 – 12.00 „Jakich błędów unikać otwierając i prowadząc kawiarnie” – Prowadzenie Adam Ringer Green Caffe Nero – szkolenie w języku polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

10.30 – 12.30 Debata „Konsultacje RODO w zakresie dobrych praktyk w hotelarstwie”

Sala konferencyjna B na 1 piętrze

Organizator: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

 

10.3013.30 Szkolenie „Sprzedaż i marketing w gastronomii”   

Sala konferencyjna C na 1 piętrze

Organizator: Restauracja – pismo biznesu gastronomicznego

Wstęp płatny: 299 PLN netto

 

11.00 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65

 

12.30 – 13.30 „60 minutes around the world – cup tasting” – Prowadzenie Tomek Obracaj Tom Caffè – szkolenie w języku polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

13.00 – 16.00 Minikonferencja gastronomiczna Made Restaurant „Bądź 3 kroki PRZED i zarabiaj”

Organizator: Zespół MADE, www.maderestaurant.pl

Prowadzenie: Agnieszka Małkiewicz, Katarzyna Derdzińska, Anna Szczotka, Natalia Grzybicka MADE Partners

Eksperci i goście specjalni debat

Sala konferencyjna B na 1 piętrze

Wstęp płatny: 270 PLN netto

 

14.00 – 16.00 „Coffee roasting secrets – Maximising flavour through roasting” – Prowadzący Rebekah Kettrick + Tom, Lincoln & York UK, szkolenie w języku angielskim i polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

14.00 – 16.30 Seminarium „Sprzedać biznes hotelowy!”

Sala konferencyjna C na 1 piętrze

Organizator: Projekt Hotel

Wstęp płatny: 195,00 zł

 

14.30 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65


II dzień targów – 22 marca (czwartek), godz. 10.00 – 17.00

 

10.00 – 17.00 10. Olimpiada Kawy®

Strefa kawy i wina

Organizatorzy: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

Zawody są dedykowane dla młodych pasjonatów nazywanych Baristami, pracujących codziennie przy profesjonalnych maszynach do parzenia kawy. W programie „Caffe latte and macchiato art.”,”Coffe in Good Spirits”, „Espresso na czas”, „Cup tasting”

 

10.00 – 17.00 10. edycja Konkursu kulinarnego „Kulinarny Talent 2018”

Strefa konkursowa

Organizatorzy: Studio Kulinarne Roberta Sowy

„Kulinarny Talent 2018”  to autorski konkurs mistrza kuchni Roberta Sowy, który ma na celu wyłonienie spośród bardzo młodych ludzi – do 23 roku życia prawdziwych i wyjątkowych talentów kulinarnych.

W tegorocznej 10. Jubileuszowej edycji wystąpi dwunastu finalistów, wyłonionych przez Roberta Sowę i firmę Prymat podczas warsztatów pod hasłem „Przygotowanie do kariery” organizowanych w szkołach gastronomicznych na terenie całej Polski.

 

10.00 – 17.00 „Gotujemy z najlepszymi”

Stoisko Selgros Cash&Carry i Transgourmet B-2

Organizator: Selgros Cash&Carry i Transgourmet

 

10.15 – 12.15 Szkolenie „Wino w Restauracji”

Sala konferencyjna A na 1 piętrze

Organizator: Wydawnictwo Czas Wina

Prowadzący: Wojciech Giebuta

Wstęp płatny: 30 PLN

 

10.30 – 12.00 „Jak kupować kawę surową – zasady handlu międzynarodowego i logistyka” – Prowadzący Tom Obracaj Tom Caffè, szkolenie w języku polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

10.30 – 13.30 Szkolenie „Organizacja pracy hotelu, czyli sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem”

Sala konferencyjna C na 1 piętrze

Organizator: Akademia Hotelarza

Prowadzenie: Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalny Airport Hotel Okęcie

Wstęp płatny: 299 PLN netto

 

11.00 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65

 

12.30 – 13.30 „Jak wygrać Mistrzostwa Batrista” – Prowadzenie Agnieszka Rojewska Mistrz kawowy, szkolenie w języku polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

13.45 – 15.45 Szkolenie „Zmysły – jak nimi pokierować, by Twoja restauracja naprawdę zachwycała gości?”

Sala konferencyjna C na 1 piętrze

Organizator: Ogólnopolski Serwis Informacyjno-Kulinarny GdzieZjesc.info

 

14.00 – 15.30 „Jak stworzyć kultową kawiarnie” – Prowadzący Mateusz Gaca, właściciel kawiarni „BRISMAN”, szkolenie w języku polskim

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Apro Trade/Akademia Kawy, MT Targi Polska

 

14.30 – 16.30 Szkolenie gastronomiczne MADE PROGRESS w FINANSACH – (nie) LICZYSZ, (nie) ZARABIASZ

Sala konferencyjna B na 1 piętrze

Organizator: Zespół Made, www.maderestaurant.pl

Prowadzenie: Tomasz Habdas, Katarzyna Derdzińska

Wstęp płatny: 190 PLN netto

 

14.30 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65

 


III dzień targów – 23 marca (piątek), godz. 10.00 – 17.00

 

10.00 – 17.00 Olimpiada Wina

Strefa kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

Firma Wine rePublic, akredytowany przedstawiciel największej szkoły winiarskiej Wine&Spirit Education Trust z Londynu, zaprasza serdecznie wszystkich, którzy lubią wyzwania i wino – przyjdź na Olimpiadę Wina!

 

10.00 – 16.00 XIII Festiwal Kuchni Greckiej   

Strefa konkursowa

Organizatorzy: Theofilos Vafidis

Jak co roku ekipy kucharzy z całej Polski pod „fachowym okiem” międzynarodowego Jury przygotowują autorskie dania z wykorzystaniem wskazanych w Regulaminie i oryginalnych greckich produktów.

 

10.00 – 17.00 „Gotujemy z najlepszymi”

Stoisko Selgros Cash&Carry i Transgourmet B-2

Organizator: Selgros Cash&Carry i Transgourmet

 

10.30 Seminarium „Spektrum Rieslinga”

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

 

11.00 – 13.00 Szkolenie „Restauracja bez rotacji pracowników, czyli zarządzanie personelem w XXI wieku’’

Sala konferencyjna B/C na 1 piętrze

Organizator: Vision for Business

Wstęp płatny: 149 zł brutto

 

11.00 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65

 

11.30 Seminarium „Dlaczego szkło ma znaczenie”

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

 

12.30 Niespodzianka

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

 

14.00 – 16.00 Szkolenie „Nowoczesne zarządzanie kosztem, czyli finanse w gastronomii’’

Sala konferencyjna B/C na 1 piętrze

Organizator: Vision for business

Wstęp płatny: 149zł brutto

 

14:30 Seminarium „Mastering Garnacha, czyli nowe oblicze grenache”

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

 

14.30 „Deser w 5 minut”

Stoisko firmy Kandy B-65

 

15.30  Seminarium „Ocena organoleptyczna w degustacji wina – pomoc czy przeszkoda?”, prowadzący Robert Wieprzkowicz-Rzewuski

Sala D obok strefy kawy i wina

Organizator: Szkoła Wine rePublic

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie

Podziel się:

Zobacz także