Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

Siedziba biura:

MT Targi Polska SA
ul. Jordanowska 12, 04-204 Warszawa

tel. 22 529 39 00/50
faks: 22 529 39 76

e-mail: info@mttargi.pl
www.mttargi.pl


Kontakt dla wystawców:

Grzegorz Sendor
Koordynator projektów

tel.: 22 529 39 33, 529 39 50
faks: 22 529 39 76
e-mail: gsendor@mttargi.pl

Edyta Całka
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 22 529 39 11, 529 39 50
faks: 22 529 39 76
e-mail: ecalka@mttargi.pl

Adriana Ziemka
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 22 529 39 91
kom.:+ 48 604 542 442
e-mail: aziemka@mttargi.pl

Marketing, współpraca medialna:

Magda Marciniak
Specjalista ds. marketingu
tel.: 22 529 39 49
e-mail: mmarciniak@mttargi.pl

Ewa Prochowicz
Dyrektor marketingu i PR
tel.: 22 529 39 26
e-mail: marketing@mttargi.pl

 

Imprezy towarzyszące:

Martyna Hoser
Specjalista ds. eventów
tel.: 22 529 39 69
e-mail: mhoser@mttargi.pl

 

Dział Projektowo-Techniczny:

Edyta Matuszewska
Dyrektor techniczno-operacyjny
tel.  +48 539 912 707, ,  +48 22 529 39 45
mail:  ematuszewska@mttargi.pl

Agnieszka Wieremiejczuk
Specjalista ds. obsługi klienta dział projektowo-techniczny
tel. +48 539 912 708, +48 22 529 39 84
mail: awieremiejczuk@mttargi.pl

 

Podziel się:

Zobacz także