Nowości Wystawców 2017

Bonoidea

Klasyczne kryształowe żyrandole nigdy nie wyjdą z mody. Linia oświetlenia Norman to żyrandole, plafony, kinkiety i lampy stojące wypełnione szczelnie od spodu dużymi, kryształowymi kulami. Użyte do jego produkcji kryształy Prestige charakteryzują się wysokim współczynnikiem załamania światła, który odpowiada za niepowtarzalny blask, klarowność i tęczowe odbłyski.

Zapraszamy do stoiska nr D-45

17821020_10211492601423857_1108217980_n

 


Ceylonka

Szanowni Odwiedzający Euro Gastro 2017, czy wiecie, że 2 ziarenka czarnego pieprzu, z pozoru takie same, mogą bardzo różnić się swoją jakością?

Firma Ceylonka Sri Lanka zaprasza każdego dnia targów o godz.11.00 oraz 15.00 na krótkie - kwadransowe warsztaty, podczas których przekażemy praktyczną wiedzę jak sprawnie oceniać jakość pieprzu, cynamonu, goździków. Dla zainteresowanych również omówimy te różnice dotyczące oleju kokosowego.

W krajach,  gdzie przyprawy są uprawiane, są  one sortowane do sprzedaży według kilku poziomów jakości/ceny.

My kochamy naturę  i chcemy tym dzielić się również z Wami na stoisku nr 140.

Spotkania będą tłumaczone na język polski.

pepper

 


Greatgastro

Firma Greatgastro jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się obsługą lokali gastronomicznych. Mając na uwadze wysokie wymagania klientów oraz stale rosnącą ilość produktów gastronomicznych, zaniżających jakość oraz ceny swoich wyrobów, jako producent panierki i marynaty kierujemy do Państwa nasze produkty celem zwiększenia konkurencyjności, zyskowności i obrotu Państwa punktu gastronomicznego, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości oferowanych produktów.

Podczas nadchodzących Targów serdecznie zapraszamy do bezpłatnej degustacji filetów i skrzydełek kurczaczków w chrupiącej panierce, idealnie komponujących się z pysznymi sosami firmy Tarsmak! Wystarczy dla każdego!